Zabawa Karnawałowa z Nutą Walentynkową

Pomimo bardzo wietrznej pogody dzień 12 lutego 2020 r. okazał się dniem rozgrzanym do czerwoności, a to za sprawą Zabawy Karnawałowej z Nutą Walentynkową, której byliśmy organizatorami.

Spotkanie integracyjne odbyło się w Remizie OSP w Durdach, a wzięło w niej udział ok. 90 osób – Kadra i Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Knapach oraz delegacje z ŚDS w Tarnobrzegu, ŚDS w Gorzycach, ŚDS z ul. Biernackiego w Mielcu, ŚDS w Nowej Dębie oraz ŚDS nr 2 w Stalowej Woli.

Zabawa odbyła się przy akompaniamencie DJ’a  Krzysztofa, który swoją wesołością i aparycją zachęcił wszystkich do tańca. W trakcie imprezy przeprowadzane były gry i konkursy o tematyce walentynkowej. Nie obeszło się również bez Poczty Walentynkowej, która dotarła do każdego uczestnika spotkania. Kartki walentynkowe zostały wykonane przez uczestników ŚDS w Knapach podczas zajęć terapeutycznych.

Za wsparcie w organizacji naszej zabawy serdecznie dziękujemy Burmistrzowi MiG Baranów Sandomierski, Starostwu Powiatowemu w Tarnobrzegu oraz Sołtysowi wsi Durdy, a wszystkim zaproszonym gościom za przybycie.